“Б” регионална група: ОФК “Павликени” громи с 12:0 като гост

( 1 Vote )
Оценка на читателите: / 1
Слаба статияОтлична статия

Четвърта дивизия очевидно е тясна за възобновения отбор на “Павликени”, който громи в нея наред съперниците си. Този път с 12:0 бяха отнесени домакините от “Стрела” (Обединение). Отново най-много голове вкара Мартин Кръстев, който наниза 4 между 3-ата и 49-ата минути. Междувременно се разписаха и Денчо Шипкалиев и Владимир Анев, а Цветелин Йорданов от домакините си отбеляза автогол. След почивката два пъти се разписа Стилиян Иванов, а по веднъж – Ангел Христов, Филип Вълков и Светослав Александров.
Другите резултати: Мерданя – Масларево 4:2, Козаревец – Д. Оряховица 7:1, Алеково – Ресен 1:2, Вардим – Правда 1:2, Челси (Вързулица) – Джулюница 0:12. В класирането води Козаревец с 43 т., пред Ресен с 38, Правда – 32 и др.
За мачовете в “А” областна група четете утре.

Източник: dnesbg.com