ФК "Павликени" разби дряново със 7-1

( 1 Vote )
Оценка на читателите: / 1
Слаба статияОтлична статия

На 08/04/2012 се изигра мач между ФК Павликени - ФК Локомотив (Дряново) на градския стадион Ганчо Панов . ФК Павликени убедително победи ФК Локомотив (Дряново) със резултат 7:1 . Първото полувреме завърши 2:0 в полза на домакините, а във второто полувреме ФК Павликени вкара в началото още 2 гола.Към средата на полувремето вратарят на ФК Павликени фаулира излизащият сам срещу него нападателя на ФК Локомотив в наказателното поле и получи жълт картон, а след това успешно отрази дуспата . Не след дълго домакините вкараха още 2 гола и така напълно отказаха съперниците си . В края на мача лошо избита топка от централния защитник попадна в нападателя на ФК Локомотив и той не прости на вратаря, но почти веднага след този гол ФК Павликени отново вкараха и направиха резултата 7:1