Стражичани и павликенци пак не се победиха

( 0 Votes )
Оценка на читателите: / 0
Слаба статияОтлична статия

Второ реми в контролна среща отвъртяха отборите на „Левски” и ОФК „Павликени”, този път на терена в Стражица. Мачът бе двуостър, а след него съперниците се оттеглиха на съвместна вечеря, дадена от Община Стражица. С двубоя бе поставено началото на честването на 90-годишнината на футбола в общинския център.
В 20-ата минута Александър Цонев отправи силен удар с глава, спасен от вратаря на гостите Генчо Стефанов. Нападателят на павликенци Стефан Гинчев изригна в 38-ата минута, когато се измъкна от отбраната на домакините и с левия крак стреля за 0:1. 120 секунди преди почивката Атанас Евтимов изпълни свободен удар и най-ниският на терена Кристиян Костадинов се оказа най-добре пласиран, за да изравни с глава 1:1.
Втората част премина при поделено надмощие, а най-чистото положение изпусна Иван Златков от състава на гостите, който се откъсна сам, но би край вратата.

Източник: borbabg.com