Разгромна победа на “Янтра” (П. Тръмбеш)

( 1 Vote )
Оценка на читателите: / 1
Слаба статияОтлична статия

Децата на “Янтра” (Полски Тръмбеш) взеха разгромна победа с 6:0 над “Трявна” в малката областна група и се изравниха на третото място с тима на ФК “Етър”. Резултата откри Османов в 11-ата минута, а Тони Маречков веднага след това мушна втори гол. Алиев и Саидов покачиха на 4:0, а Вл. Венелинов се отличи с два гола за крайното 6:0.
ФК “Етър”, който в миналия кръг падна от “Чумерна” с 5:3, сега трябваше да гостува на водача “Академик” (Свищов), но мачът му бе отложен. Дряновският “Локомотив” би с 4:1 “Чумерна”, а в най-резултатния мач “Павликени” се наложи с 5:3 над “Аркус”. За пет минути игра вече бе 2:0 след голове на Чешмеджиев и Найденов, а в 11-ата Любенов вкара и трети гол за павликенчани. За лясковчани Лиловски намали, но отново Найденов и Любенов доведоха нещата до 5:1. В началото на втората част “Аркус” вкара нови два гола чрез Помаков и В. Илиев за крайното 5:3.
При юношите старша възраст, както вече писахме, “Етър 1924” би с 2:0 “Локо” (Мз) и води убедително. “Локо” (ГО) гостува на “Монтана” и падна с 1:0, “Янтра” разби с 5:1 “Белите орли”, а “Бдин” спечели служебно срещу отказалия се “Чавдар” (БСл). В група “Б” на старшата възраст: Гигант – Левски 2:2, Троян – Трявна 5:0, Чумерна – Академик 2:2, Локо (Др) – Павликени 5:3.

Източник: dnesbg.com