( 0 Votes )
Оценка на читателите: / 0
Слаба статияОтлична статия

“Спартак Плевен” - ОФК “Павликени” 5:0

Футболният тим на ОФК “Спартак Плевен” разгроми гостите от Павликени за едно полувреме. “Синьо-белите” се развихриха още след началния съдийски сигнал и бързо изковаха своята убедителна победа. Домакините можеха да запишат и двуцифрен успех, но многото пропуски не им позволиха да отбележат повече попадения. Головата сметка на плевенчани откри Атанас Атанасов с бомбен шут в 10-ата минута. Гостите имаха своя шанс чрез Иван Златков, но той нацели тяло на бранител вместо празната врата. В 22-рата Любомир Тодоров вкара дузпа за нарушение срещу самия него, а две по-късно Мариян Симеонов с глава покачи на 3:0 след центриране от фаул на Йоан Петков. Това не беше всичко, като домакините мушнаха още два гола. Първо Тихомир Тодоров реализира, след като в 28-ата минута прехвърли с глава излезлия напред страж на ФК “Павликени”, а точка на серията сложи в 32-рата Теодор Михайлов, който с глава фиксира крайното 5:0, отново след пас от пряк свободен удар. След почивката темпото спадна. Да вкарат поне почетен гол за павликенци пропуснаха Иван Златков и Милен Михайлов.
ОФК „Павликени”: Г. Стефанов (40 Велков), Горанов, Гецов (76 Ст. Стефанов), Александров, Цонев, Евг. Иванов, Златков, Стоянов, Маринов (70 Кръстев), Михайлов, Петков.

Източник: borbabg.com