Павликенци вкараха четири на “Ювентус”

( 0 Votes )
Оценка на читателите: / 0
Слаба статияОтлична статия

Победа с 4:2 срещу “Ювентус” от плевенското село Малчика записа отборът на ОФК “Павликени”. Възпитаниците на треньора Тодор Тодоров изкараха тридневен лагер на язовир “Ал. Стамболийски” в края на миналата седмица, като по време на него се върнаха до Павликени, за да посрещнат състезаващия се в Областната група на Плевен тим. Домакините започнаха ударно и поведоха с 4:0. Стефан Гинчев принуди бранител на гостите да го фаулира в наказателното поле и сам реализира отсъдената дузпа. Малко по-късно пак той бе на върха на поредната добра атака на тима си и покачи на 2:0. Акциите на павликенци продължиха и в следващите минути и разликата набъбна на 4:0 с попадения на Стилиян Ванев и Иван Златков. При този резултат дойде почивката, а след нея заваля проливен дъжд, който затрудни изключително много играта на футболистите, като павликенци дори искаха да прекратят мача, но гостите настояха да се доиграе. В оставащото време те върнаха две попадения, първото от свободен удар, а второто бе дело на игралия и в “А” група Светослав Бърканичков.

Източник: borbabg.com