Девет гола си вкараха павликенските и сухиндолските общинари в приятелски мач

( 0 Votes )
Оценка на читателите: / 0
Слаба статияОтлична статия

В зрелищен мач общинарите от Павликени победиха колегите си от Сухиндол с 5:4. Двубоят се проведе в чест на 70-ата годишнина от обявяването на Павликени за град. В спортната зала, а не на градския стадион, както бе решено предварително, двата тима бяха изведени с капитанските ленти от кметовете на Павликени - Емануил Манолов, и на Сухиндол - Пламен Чернев, които взеха активно участие в срещата. Орлин Кертов изведе гостите напред с попадение в 5-ата минута, но при ответната атака Владо Анев изравни. Последваха силни минути за домакините, които чрез Йордан Йорданов, Петър Руменов и Владо Анев дръпнаха с 4:1. В последната 25-а минута на първата част Кертов намали на 2:4. След почивката управителят на спортната зала в Павликени Тихомир Трифонов прояви "негостоприемство" и изпрати топката за пети път в мрежата на сухиндолци. До края Борислав Велев се разписа на два пъти за гостите и доведе резултата до 5:4. След последния сигнал двата отбора вдигнаха допълнително адреналина на публиката с по десет дузпи, от които реализираха по пет.

Източник: borbabg.com