Втора победа за ОФК “Павликени”, успех с 3:1 в Белене над “Гигант”

( 3 Votes )
Оценка на читателите: / 3
Слаба статияОтлична статия

Павликенските футболисти в това първенство досега събират точки от “атомните” отбори – след успеха с 3:2 над тима от Козлодуй, сега биха с 3:1 като гости този от Белене. Още в 4-ата минута Светлин Стоянов можеше да открие резултата, но потърси комбинация вместо да стреля. Той се реабилитира в 28-ата минута, когато засече топката в мрежата на домакините за 0:1, възползвайки се от подаване на Михайлов. Последният след асистенцията и лично се записа сред голмайсторите в 42-ата минута с удар от движение от границата на наказателното поле.
Домакините намалиха в 51-ата минута чрез Чавдар Върбанов, но почти веднага след подновяването на играта Росен Петков се откъсна сам и вкара за 1:3. До края гостите доминираха на терена, а беленчани приеха загубата.
ОФК “Павликени”: Г. Стефанов, Шипкалиев, Гецов, Александров, Цонев, Евг. Иванов, Стоянов, Станиславов (80 Кръстев), Михайлов (60 Ст. Стефанов), Ст. Иванов, Петков.

Източник: dnesbg.com